Ověření praktických dovedností – VMP

 

Ověření praktických dovedností provádíme pro kategorii M (motorové lodě) i pro kategorii S (plachetnice). Pokud prokážete, že máte potřebné dovednosti pro řízení lodě v souladu s osnovou Plavebního úřadu, vystavíme vám na místě osvědčení o ověření praktických dovedností.

Kdy a kde ověřujeme

Ověření probíhá vždy v Praze na Vltavě a trvá zhruba 1,5 h pro každou kategorii. Níže se můžete přihlásit na ověření v daných termínech. Pokud si přejete domluvit individuální termín, prosíme, kontaktuje nás.

 

Z čeho vás budeme zkoušet

  • příprava lodi na vyplutí
  • kontrola technického stavu a vybavení lodi
  • řešení krizových situací
  • záchrana „muže” přes palubu
  • manipulace s lodí v přístavu
  • řízení lodě v plavebním provozu
  • proplutí plavební komorou

Upozorňujeme, že se nejedná o výuku a vaše dovednosti budeme opravdu pouze ověřovat. Pokud se potřebujete dovednosti teprve naučit, přihlaste se do našeho výcviku praxe, případně se můžete přihlásit do kompletního kurzu pro průkaz vůdce malého plavidla.

Cena

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují i závěrečnou zkoušku.

Kategorie M

1 900 Kč

Kategorie S

1 900 Kč

e-Ticket Edenred

Pokud získáváte zaměstnanecké benefity v programu Edenred benefits, můžete si nás vyhledat v seznamu provozoven a vygenerovat si e-Ticket pro nákup kurzu u nás.

Vygenerovaný kód z e-Ticketu nám pošlete s informací, o který kurz máte zájem a my vám snížíme cenu kurzu o hodnotu e-Ticketu.

Co je potřeba sebou

Na výcvik praxe vůdce malého plavidla potřebujete s sebou především odhodlání naučit se řídit loď. Na plachetnici doporučujeme vzít si sluneční brýle, čepici a oblečení do větru, případně podle počasí. Na motorovou loď stačí klasické oblečení, je zakryta a vytápěna.