Výcvik praxe na průkaz vůdce malého plavidla

Výcvik praxe pořádáme jak pro kategorii M (motorové lodě) tak i pro kategorii S (plachetnice), přičemž výcvik pro každou kategorii trvá zhruba 4,5 hodiny. Výcvik se koná v Praze na Vltavě, vyplouváme vždy od Železničního mostu na Výtoni.

Co vás na výcviku naučíme

Během výcviku vás naučíme vše, co potřebujete k bezpečné plavbě, především tedy přípravu a kontrolu lodě před vyplutím, řízení loďe v plavebním provozu, proplouvaní plavební komorou, přistávací manévry a řešení krizových situací. Náplň praktické výuky je v souladu s požadavky Plavebního úřadu.

Závěrečná zkouška

V závěru výcviku se vykonává i praktická zkouška, na které vás vyzkoušíme z dovedností, které se během výcviku naučíte. Po složení zkoušky vám vystavíme osvědčení o ověření praktických dovedností, které budete potřebovat pro podání přihlášky a připuštění k závěrečné teoretické zkoušce průkazu.

Cena

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují i závěrečnou zkoušku.

Kategorie M

3 900 Kč

Kategorie S

3 900 Kč

e-Ticket Edenred

Pokud získáváte zaměstnanecké benefity v programu Edenred benefits, můžete si nás vyhledat v seznamu provozoven a vygenerovat si e-Ticket pro nákup kurzu u nás.

Vygenerovaný kód z e-Ticketu nám pošlete s informací, o který kurz máte zájem a my vám snížíme cenu kurzu o hodnotu e-Ticketu.

Co je potřeba sebou

Na výcvik praxe vůdce malého plavidla potřebujete s sebou především odhodlání naučit se řídit loď. Na plachetnici doporučujeme vzít si sluneční brýle, čepici a oblečení do větru, případně podle počasí. Na motorovou loď stačí klasické oblečení, je zakryta a vytápěna.