Ověření praktických dovedností - VMP

Ověření praktických dovedností provádíme pro kategorii M (motorové lodě) i pro kategorii S (plachetnice). Pokud prokážete, že máte potřebné dovednosti pro řízení lodě v souladu s osnovou Plavebního úřadu, vystavíme vám na místě osvědčení o ověření praktických dovedností.

Kdy a kde ověřujeme

Ověření probíhá vždy v Praze na Vltavě a trvá zhruba 1,5 h pro každou kategorii. Níže se můžete přihlásit na ověření v daných termínech. Pokud si přejete domluvit individuální termín, prosíme, kontaktuje nás.

Z čeho vás budeme zkoušet

  • příprava lodi na vyplutí
  • kontrola technického stavu a vybavení lodi
  • řešení krizových situací
  • záchrana „muže” přes palubu
  • manipulace s lodí v přístavu
  • řízení lodě v plavebním provozu
  • proplutí plavební komorou

Upozorňujeme, že se nejedná o výuku a vaše dovednosti budeme opravdu pouze ověřovat. Pokud se potřebujete dovednosti teprve naučit, přihlaste se do našeho výcviku praxe, případně se můžete přihlásit do kompletního kurzu pro průkaz vůdce malého plavidla.

Ceny

Cena Kategorie M
1 900 Kč s DPH

Cena Kategorie S
1 900 Kč s DPH

e-Ticket Edenred

Pokud získáváte zaměstnanecké benefity v programu Edenred benefits, můžete si nás vyhledat v seznamu provozoven a vygenerovat si e-Ticket pro nákup kurzu u nás.

Vygenerovaný kód z e-Ticketu nám pošlete s informací, o který kurz máte zájem a my vám snížíme cenu kurzu o hodnotu e-Ticketu.

Co je potřeba s sebou

Na výcvik praxe potřebujete s sebou především odhodlání naučit se řídit loď. Na plachetnici doporučujeme vzít si sluneční brýle, čepici a oblečení do větru, případně podle počasí. Na motorovou loď stačí klasické oblečení, je zakryta a vytápěna.

Termíny ověřování

V termínu, který je určen pro obě kategorie, je také možné přihlásit se pouze na jednu z nich.

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu.