MENU

Online kurz VMP

Nejrychlejší cesta k průkazu vůdce malého plavidla

Díky našim online kurzům pro teorii VMP se můžete učit vše v klidu z pohodlí domova, podle svých časových možností a opakovaně. S online kurzem u nás můžete začít už druhý den po zaplacení a nemusíte na nic čekat.

Praxe i v zimě a po celé ČR

Naše loď je plně vytápěna a výcvik tedy realizujeme i během zimního období. Navíc za námi nemusíte jezdit přes celou republiku. Praxi pro vás pořádáme v Praze a v Přerově.

Jak celý kurz probíhá?

Průběh kurzu je velmi jednoduchý. Přihlásíte se u nás do online kurzu pro chtěné kategorie a my vám po přijetí platby přidělíme heslo k videím, které vám vydrží až do vaší zkoušky na plavební správě, na kterou se přihlásíte pomocí online formuláře. Jakmile tedy absolvujete praxi (kromě kategorie M20 a S20, kde není potřeba), můžete složit i zkoušku z teorie a získat tak kapitánský průkaz.

Je možné, že se nám dovoláte i mimo tuto pracovní dobu. Pokud ne, zanechte nám klidně zmeškaný hovor nebo zprávu a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Jak u nás probíhá výcvik na člunu ?

Ukázka výukového videa

Nabídka našich kurzů v online formě

Pokud máte zájem získat jinou kombinaci kategorií průkazu VMP (například jen průkaz pro plachetnice), stačí nás kontaktovat a rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Motorová loď s výkonem do 20 kW

2 100 Kč

Motorová loď s neomezeným výkonem

6 000 Kč

Motorová loď s neomezeným výkonem + plavba na moři

6 700 Kč

Komplet VMP (motorová loď, plachetnice, moře)

9 900 Kč

Poznejte nás podrobněji

Poslechněte si slova Honzy Satrapy, zakladatele Satrapa yachting, o tom, jaké byly jeho jachtařské začátky, jak vzniklo naše školící středisko a proč si myslíme, že jsme tím pravým místem pro přípravu na získání kapitánského průkazu a pro získání hodnotných jachtařských zkušeností.

e-Ticket Edenred

Pokud získáváte zaměstnanecké benefity v programu Edenred benefits, můžete si nás vyhledat v seznamu provozoven a vygenerovat si e-Ticket pro nákup kurzu u nás.

Vygenerovaný kód z e-Ticketu nám pošlete s informací, o který kurz máte zájem a my vám snížíme cenu kurzu o hodnotu e-Ticketu.

Reference našich klientů