Zdokonalovací plavba s motorovou lodí

Tento kurz je určen pro vůdce motorových člunů a výtlačných kajutovách lodí, kteří se chtějí zdokonalit jak v přístavních manévrech, tak i v řešení nouzových situací jako je třeba vysazení motoru, porucha chlazení, porucha kormidla nebo třeba průnik vody.

Kurzy probíhají v Praze na naší lodi, nabízíme ale také možnost plavby s vašim plavidlem kdekoliv dle domluvy.

Přihlášení do kurzu  

O kurzu

Jak kurz probíhá

Kurz se u nás koná vždy při přihlášení alespoň 2 účastníků v daném termínu. Nalodění probíhá na Rašínově nábřeží (Praha 2 - Výtoň) v 10 h. Plavba trvá zhruba 5 hodin.

V případě individuálního kurzu stanovíme termín, místo a čas dohodou.

Školní loď

Kurz probíhá na motorovém plavidlu o délce 7 m s motorem 30 Hp. V případě nepřízně počasí je kokpit celozakrytý se stojnou výškou a vytýpěný. Za slunce je kokpit zakryt sluneční střechou.

Co vás během kurzu naučíme

Během tohoto kurzu se budeme věnovat především následujícím situacím. Pokud budete mít ale nějaké speciální požadavky, rádi vám v rámci možností vyhovíme.

 

  • Pád člověka přes palubu
  • Použití bezpečnostní výbavy plavidla
  • Přistávání bokem a přistávání kolmo k molu
  • Zvládání větru při přistávání a odplouvání

 

  • Činnost v plavebních komorách
  • Velení posádce a koordinace činností
  • Použití springu při manévrování u mola
  • Použití vlastní kotvy a mooringu
  • Řešení krizových situací (vysazení motoru, porucha chlazení, porucha kormidla, pomoc dalším plavidlům - vytvoření sestavy)

Cena kurzu

 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují i pohonné hmoty.

Cena za osobu

Termín kondiční plavby domlouváme vždy v momentě přihlášení alespoň 4 účastníků. Platba probíhá až v momentě, kdy se domluvíme na termínu.

cena:

4 000 Kč

Individuální kondiční plavba

Pokud nechcete čekat na složení 4 členné posádky, nabízíme možnost individuální nabídky pro kondiční plavbu. V případě zájmu o tuto formu nás kontaktujte nebo zaškrtněte tuto volbu v přihlášce.

e-Ticket Edenred

Pokud získáváte zaměstnanecké benefity v programu Edenred benefits, můžete si nás vyhledat v seznamu provozoven a vygenerovat si e-Ticket pro nákup kurzu u nás.

Vygenerovaný kód z e-Ticketu nám pošlete s informací, o který kurz máte zájem a my vám snížíme cenu kurzu o hodnotu e-Ticketu.