Pomůžeme najít loď podle vašich představ

Běžně fungujeme jako nezávislý partner a hledáme lodě podle vašich představ.

Ať už tedy toužíte po malé rekreační jachtě nebo po luxusním motorovém člunu, rádi najdeme loď i pro vás a dohlédneme na to, aby koupě proběhla v naprostém pořádku.

Jak spolupráce s námi funguje?

Věříme, že transparetnost a nezávislost je při koupi lodi naprostým základem. Abychom vám mohli tyto vlastnosti zaručit, nepřijímáme žádné provize ze strany prodejců lodí.

Veškeré naše služby od výběru lodi po finalizaci prodeje jsou placeny pouze z vaší strany dle individuálních podmínek, na kterých se společně předem domluvíme.

Nejprve zkonzultujeme vaše požadavky a naše doporučení a zároveň se domluvíme na podmínkách spolupráce.
Poté oslovíme ověřené prodejce a připravíme pro vás vhodné varianty lodí.
Následně, pokud to bude možné, domluvíme prohlídky vybraných lodí.
A nakonec pomůžeme zfinalizovat prodej a veškeré náležitosti.

Reference

Delphia 27

Delphia 27 - Tuto plachetnici jsme dobře znali a finálního kupce se podařilo najít během 3 týdnů. Loď v tomto případě stačilo zkontrolovat na vodě. Během 2 dnů byly vyřízeny papíry a plachetnice byla prodána.

Tango 730

Tango 730 - U této lodě se bylo potřeba ujistit, zda nenarazíme na hnijící laminát. Zároveň jsme objevili vůli v uložení ploutve a před prodejem byla realizována oprava. Tento závodní speciál jsme prodávali 5 měsíců.

Skippi 650

Skippi 650 - Další závodní speciál, který jsme dobře znali a věděli jsme o perfektním stavu. Prodej šel velmi snadno. Kupce jsme našli zhruba během 2 týdnů a během 2 dní byla loď převedena.