Online kurz VMP

Pokud vám nevyhovuje účast na víkendovém kurzu vůdce malého plavidla, připravili jsme pro vás obsahově totožný kurz v online verzi. Věříme, že pro některé z nás může být mnohem příjemnější, pokud si učení teorie časově rozložíme a informace budeme vstřebávat v klidu po večerech z videí.

Jak celý kurz probíhá?

Průběh kurzu je velmi jednoduchý. Přihlásíte se u nás do online kurzu pro chtěné kategorie a my vám po přijetí platby přidělíme heslo k videím, které vám vydrží až do vaší zkoušky na plavební správě, na kterou se přihlásíte pomocí online formuláře. Jakmile tedy absolvujete praxi (kromě kategorie M20 a S20, kde není potřeba), můžete složit i zkoušku z teorie a získat tak kapitánský průkaz.

Úvod ke kurzu

Video placeholder

Ukázka výukového videa

Video placeholder

Online kurz VMP

Ať už se tedy chystáte řídit motorový člun nebo plout s plachetnicí, máte nyní možnost s námi nastudovat teoretickou část potřebnou ke složení zkoušek z pohodlí domova. Náš online kurz vůdce malého plavidla pokrývá všechny potřebné kategorie, konkrétně tedy M (motoráky), S (plachetnice) i MPZ C (moře).

Chcete se s námi raději poradit ohledně výběru kurzu a zeptat na vše potřebné? Zanechte nám váš e-mail a my se s vámi co nejdříve spojíme.

Online

Ceny online teorie VMP

*Ceny jsou uvedeny s DPH
Online teorie M202 100 Kč
Online teorie S20600 Kč
Online teorie MPZ C700 Kč
Practise

Ceny včetně praxe VMP

Online teorie M20 + praxe M6 000 Kč
Online teorie S20 + praxe S4 500 Kč
Together

Vše dohromady

Online teorie + praxe
(M + S + MPZ C)
9 900 Kč
*Ceny jsou uvedeny s DPH