Kurz VMP na lodi

Chcete zažít kurz pro průkaz vůdce malého plavidla opravdu praktickou cestou?

Připravili jsme pro vás nabitý víkendový kurz, který celý společně absolvujeme na lodi a navíc v uzavřené malé skupině, abychom se vám mohli věnovat opravdu individuálně.

Kompletní výklad přímo na řece

Veškeré značky, manévry a důležité prvky plavební dráhy si ukážeme přímo během plavby a uvidíte je reálně tak, jako později při plavbě s vlastní lodí.

Kurz pro skupinu max. 5 osob

Na kurz sestavujeme vždy úzký kruh max. 5 účastníků, abychom měli společně dostatek prostoru na diskuzi a vysvětlení dotazů. Jedná se tedy o velmi privátní kurz na míru.

Teorie i praxe najednou

Během kurzu samozřejmě projdete i praktickým výcvikem, který se normálně koná zvlášť. Naučíte se přistávat, přivazovat loď a různé potřebné manévry. Řízení si vyzkoušíte s malou i velkou lodí.

Kurz je zaměřen na všechny 3 kategorie průkazu VMP

Motorové lodě

Plavba na moři

Plachetnice

*Pokud plánujete získat průkaz VMP i pro kategorii S, je nutné po tomto kurzu ještě absolvovat praxi přímo na plachetnici.

Chcete se s námi raději poradit ohledně výběru kurzu a zeptat na vše potřebné? Zanechte nám váš e-mail a my se s vámi co nejdříve spojíme.

Jak tento kurz u nás probíhá?

V sobotu i v neděli vyplouváme v 9:00 z holešovického přístavu a vracíme se kolem 17:00 opět do holešovic. V průběhu kurzu samozřejmě děláme přestávky, abyste vše mohli v klidu vstřebat, oddychnout si a vyřídit neodkladné záležitosti. Součástí lodi je i toaleta.

V průběhu dne střídáme výklad nutné teorie s praxí. Vysvětlujeme si tedy značky, které cestou potkáváme, učíme se proplouvat plavební komorou a střídáme malou a velkou loď pro učení manévrů.

V ceně kurzu máte zahrnuto i občerstvení a také oběd. Na oběd společně přistaneme k jednomu z pražských parníků s kultivovanou restaurací.

Cena kurzu

Ceny uvádíme včetně DPH

Cena za osobu20 000 Kč
(skupinu účastníků skládáme)
Cena za skupinu80 000 Kč
(pokud přihlásíte celou skupinu - termín dle dohody)

Termíny kurzu

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu.

Pokud jste například parta kamarádů a chcete se přihlásit jako celá skupina, kontaktujte nás. Veškeré podrobnosti a termín domluvíme individuálně.