JACHT KEMP SE SATRAPA YACHTING

16. - 22.8. 2021 - Stará Živohošť
Týden plný jachtingu
Pojďte si s námi užít kemp, během kterého vás naučíme techniku plachtění. Kemp je určen jak začátečníkům tak i pokročilým jachtařům.

Pro začátečníky i pokročilé

Celý týden budou probíhat jachtařské tréninky s týmem zkušených instruktorů. Kemp bude rozdělen do třech úrovní jachtařských dovedností:

  • začátečníci
  • pokročilí
  • regatová příprava

Tréninky a regata

Denně budete mít možnost strávit na tréninku s našimi kapitány až 5 hodin. Celý kemp je ale samozřejmě především o tom, abychom si jachting a čas strávený u vody společně užili. Kolik času tedy budete chtít věnovat tréninku na plachetnici je pouze na vás.

Na konci kempu se můžete těšit také na regatu, kde si proti sobě jednotlivé posádky zazávodí. Budete mít tedy perfektní šanci využít vše, co se během kempu naučíte.

6 sportovních plachetnic Longtze Premier a 2 kajutové plachetnice

Tréninky budou probíhat na 6 sportovních plachetnicích Longtze Premier (délka 6,8 m) a na kajutové plachetnici Virginie (délka 8 m). Zároveň pro vás budeme mít k dispozici okruhovou plachetnici, na kterou nepotřebujete průkaz VMP a můžete s ní plout sami například po večerech.

Ubytování s plnou penzí

V ceně kempu je zahrnuto i ubytování s plnou penzí v příjemném hotelu Atlantida, který se nachází přímo v areálu mariny. Můžete se tedy těšit i na výtečné snídaně v podobě švédských stolů a na obědy a večeře s výběrem ze 2-3 variant.

Spoustu zábavy kolem

Možností pro zpestření našeho jachtařského kempu nabízejí Slapy hned několik. Přímo v areálu se nachází kurt na beach volejbal, tenisové kurty a dráha na inline brusle. V okolí Staré Živohoště je spoustu krásných vyhlídek na dojezd autem i na kole a zároveň plánujeme večerní plavbu po slapských zátokách.